Nasze recenzje

Marshall Motif II ANC vs Motif ANC: Co się zmieniło?

Marshall wprowadził na rynek kontynuację prawdziwego zestawu bezprzewodowego Motif ANC o prostej nazwie Motif II A.N.C.

Oryginalny Motif ANC spodobał nam się na tyle, że przyznaliśmy mu cztery gwiazdki, ale wystarczy powiedzieć, że recenzje na całej planszy były średnie. Ale zamiast postrzegać to jako negatywne, wolelibyśmy przekształcić to w pozytywne – jest miejsce na Motif II ANC, aby ulepszyć to, co było wcześniej.

Tak więc, jeśli myślisz o aktualizacji z oryginału lub po prostu jesteś zainteresowany tym, co ten prawdziwy bezprzewodowy Marshall ma do zaoferowania, czytaj dalej, aby zobaczyć, co nowego, innego i takiego samego w Marshall Motif II ANC.

Cena (prawie) nie uległa zmianie

Oryginalny Motif ANC został wyceniony na £179 / $199 / 199 / 1599 CNY / 2195 SEK, a Motif II ANC jest praktycznie taki sam na każdym terytorium, z wyjątkiem Szwecji, gdzie cena wzrosła o 100 koron do 2295 SEK.

Biorąc pod uwagę, jak często marki audio używają sequela, aby podnieść cenę, odświeżające jest to, że Marshall utrzymał tę samą cenę we wszystkich krajach. Ale czy nowe, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki oferują większą wartość niż wcześniej?

Akumulator Motif II ANC został wzmocniony

kredyt: Marshall

Motif true wireless zapewniał 20 godzin pracy i oferował 4,5 godziny odtwarzania po każdym pełnym naładowaniu.

Motif II ANC zwiększa pojemność baterii do 6 godzin na jednym ładowaniu i 30 godzin łącznie, co według naszej matematyki oznacza 10 dodatkowych godzin. Dostępna jest również obsługa ładowania bezprzewodowego, więc możesz umieścić je na macie ładującej Qi, jeśli już ją masz.

Konstrukcja została subtelnie zmodyfikowana

Kształt nowych bezprzewodowych słuchawek dousznych jest taki sam jak jego poprzednika Motif ANC, ale wprowadzono kilka subtelnych zmian, aby nadać mu nieco więcej błysku.

W dolnej części trzonu znajduje się złote wykończenie, które powiela złotą stylistykę wielu bezprzewodowych głośników i słuchawek Marshalla. Trzon ma również inną, chwytliwą teksturę, ułatwiającą wkładanie lub wyjmowanie słuchawek. Zarówno etui, jak i słuchawki zostały wykonane w 70% z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Wydajność Bluetooth została dodatkowo zwiększona

kredyt: Marshall

Jego poprzednik obsługiwał Bluetooth 5.2, Motif II ANC dodaje do tego obsługę dźwięku Bluetooth LE (Low Energy), aby „zapewnić najlepsze możliwe połączenie” przy jednoczesnym zachowaniu żywotności baterii. Marshall twierdzi, że Bluetooth LE zwiększa zasięg przesyłania strumieniowego, zapewnia wyższą jakość dźwięku i poprawia synchronizację dźwięku z treściami wideo.

Jednostka napędowa ma taki sam rozmiar jak poprzednio

Chociaż nie możemy jeszcze skomentować, czy najnowszy prawdziwy bezprzewodowy dźwięk różni się od oryginału, wiemy, że rozmiar napędu jest taki sam, a Motif II ANC może pochwalić się dynamiczną jednostką 6 mm.

Strojenie może być inne, ale impedancja przetwornika i zakres częstotliwości są takie same jak poprzednio, więc zakładamy, że Motif II jest kontynuacją dźwięku z poprzedniego modelu. Opisaliśmy oryginał jako charakteryzujący się wyraźnym wyczuciem szczegółów i mocnym basem, więc obecnie oczekujemy więcej tego samego.

Może ci się również spodobać

Read More