Nasze recenzje

Oferta Pixel 6a: 100 funtów zniżki i darmowa karta podarunkowa Currys o wartości 50 funtów

Smartfon Google Pixel 6a można kupić za 100 funtów zniżki z kartą podarunkową o wartości 50 funtów. Czy możesz sobie pozwolić, aby nie skorzystać z tej oferty na asa Google mid-ranger?

Carphone Warehouse Currys oferuje Pixel 6a za 299 funtów z kartą podarunkową o wartości 50 funtów dla sprzedawcy. Oferta polega na zakupie telefonu bez karty SIM, co oznacza, że możesz kupić własny plan w preferowanej sieci.

Pixel 6a: 100 funtów zniżki i karta podarunkowa Currys o wartości 50 funtów

Currys oferuje smartfon Google Pixel 6a za 299 funtów. To oszczędność 100 funtów. ORAZ otrzymasz kartę podarunkową Currys o wartości 50 GBP.

  • Currys
  • 100 funtów zniżki plus karta podarunkowa o wartości 50 funtów
  • £299

Zobacz ofertę

Do wyboru są kolory kredowy, grafitowy i szałwiowy, a telefon oferuje 128 GB wbudowanej pamięci. Wszystkie trzy kolory są dostępne w magazynie, a dostawa następnego dnia jest bezpłatna, jeśli zamówisz przed 21:00.

100 funtów zniżki na telefon to świetna oferta dla już świadomego budżetu smartfona, który będzie miał dostęp do najnowszej wersji Androida dostępnej szybko przez co najmniej następne 2-3 lata.

Przyznaliśmy telefonowi ocenę 4/5 gwiazdek i pochwaliliśmy piękną, małą obudowę, niezawodny aparat w tej cenie i czystą wersję Androida. Aparaty te obejmują kilka 12-megapikselowych tylnych kamer wzmocnionych przez technologię obliczeniowego przetwarzania końcowego Google. Jest też 6,1-calowy wyświetlacz, który sprawia, że jest bardziej przyjazny dla kieszeni niż wiele konkurencyjnych telefonów.

Niedawno zaktualizowaliśmy naszą recenzję Pixela 6a i stwierdziliśmy: „Pixel 6a to mały, potężny telefon z Androidem, który jest bardziej przyjazny dla portfela obok innych urządzeń Google. Nie jest tak rewolucyjny jak inne telefony z serii A, które widzieliśmy, ale pozostaje świetnym telefonem w 2023 roku dla tych, którzy wolą świetne oprogramowanie niż duże arkusze specyfikacji. Jedyną prawdziwą komplikacją jest fakt, że ulepszony Pixel 6 można teraz znaleźć z dość dużym rabatem”.

Oczywiście w tej chwili istnieje powód rabatu. Prawdopodobnie minie kilka miesięcy, zanim Google odświeży telefony z serii A, wprowadzając średniej klasy serię Pixel 7. Jednak prawdopodobnie będzie to co najmniej 400 funtów, więc efektywna cena 250 funtów jest nadal świetną okazją.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej