Szycie

Nowe premiery wzorów do szycia – 19 marca

Happy Sunday Fold Liners! Nadszedł czas na cotygodniową dawkę The Edit: New Sewing Pattern Releases. Ten blog i vlog podkreślają niektóre z nowości, które pojawiły się w sklepie w tym tygodniu. Kate opowiada o wszystkich szczegółach, które musisz znać, więc jeśli jesteś fanem wzorów jak my, to jest to coś dla Ciebie!

Jeśli lubisz towarzystwo podczas szycia i chcesz być na bieżąco z gorącymi wydaniami. Możesz chcieć zasubskrybować i nigdy nie przegapić żadnej rzeczy.


Helen’s Closet Unisex Wildwood Jacket and Vest jest ostatecznym wzorem pikowanej odzieży. Naucz się, jak układać warstwy materiału i watoliny razem, aby stworzyć uroczą pikowaną tkaninę, którą przekształcisz w przytulną i uniwersalną część garderoby.
Rozmiary: UK 6 – 34
Format: PDF

PRZEGLĄDAJ WZORY KRAWIECKIE HELEN’S CLOSET


Koszula French Navy Belinda Button-Up jest uniwersalnym narzędziem pracy w szafie, które nadaje się do szerokiego zakresu tkanin. Ma dwie opcje kołnierzyka i dwa mankiety oraz bezramkowy korpus, który jest delikatnie ukształtowany, tworząc luźną, ale nie zbyt pudełkową sylwetkę. Styl A posiada schludny, wąski kołnierzyk i wszystkie klasyczne cechy koszuli zapinanej na guziki. Styl B oferuje bardziej kapryśną estetykę z zaokrąglonym, falbaniastym kołnierzykiem i falbaniastymi mankietami rękawów.
Rozmiary: UK 6/8 – 34
Format: PDF
Koszulka French Navy Tarifa Tee ma unikalny panelowy wzór, który sprawia, że szycie jest bardzo zabawne. Jest to luźna, pudełkowa koszulka z wysokim dekoltem, dwoma długościami rękawów i subtelnym wysokim/niskim obszyciem. Musisz sprawdzić rysunek linii, aby podziwiać konstrukcję!
Rozmiary: UK 6/8 – 34
Format: PDF

PRZEGLĄDAJ WZORY DO SZYCIA FRENCH NAVY


<div class=’clear_column’>

Maison Fauve znów to zrobił, dostarczając detale, na widok których koneserzy wzorów będą się dosłownie ślinić. Maison Fauve Tribeca Dress and Blouse to klasyczny wzór z wieloma możliwościami tworzenia. Wybierz, czy chcesz uszyć sukienkę, czy bluzkę; z guzikami z przodu lub bez, z lub bez ozdobnego skosu, aby podkreślić paski jarzmowe. Krój jest lekko dopasowany, aby uzyskać kobiece i wygodne drapowanie.
Rozmiary: UK 6 – 22
Format: Papier

PRZEGLĄDAJ WZORY DO SZYCIA MAISON FAUVE


Kamizelka Atelier Scämmit Berger jest idealna do dodania stylowej, a zarazem przytulnej warstwy do Twojego stroju. Ma dwa dekolty i mnóstwo detali do wyboru. Wzór zawiera opcje zaokrąglonego lub prostego przodu, rękawów typu cap, naszywanych kieszeni, a nawet zebranych koronkowych wiązań.
Rozmiary: UK 4 – 24
Format: Papier

PRZEGLĄDAJ WZORY DO SZYCIA ATELIER SCÄMMIT


Czy to pieczenie, porządkowanie domu, wywieszanie prania, ogrodnictwo czy szycie, ten fartuch sprawi, że każde zadanie nabierze nieco więcej uroku. Aha, i kieszenie są tak praktyczne. Fartuch Folkwear Cookie Apron to projekt, który Cynthia (wieloletnia fanka i pracownica Folkwear) wykonała z fartucha, który robiła i nosiła jej babcia, a którego wzór był pierwotnie oferowany w magazynie dla kobiet z 1900 roku.
Rozmiary: UK 4/6 – 24/26
Format: PDF

PRZEGLĄDAJ WZORY DO SZYCIA ODZIEŻY LUDOWEJ


Czapka Docker’s Beanie firmy Merchant & Mills to klasyczna, sześciopanelowa czapka z wywiniętym paskiem i elastycznym tyłem. Jest to świetny projekt do odszycia.
Rozmiary: S – XL
Format: PDF

PRZEGLĄDAJ WZORY SZYCIA FIRMY MERCHANT & MILLS


PRZEGLĄDAJ WSZYSTKIE NASZE NOWOŚCI

The post The Edit: New Sewing Pattern Releases – 19 March appeared first on The Fold Line.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej