Nasze recenzje

Ostateczny zestaw PS5 dla fanów Resident Evil właśnie został wydany

Po kilku latach, w których konsole PS5 były rzadsze niż kołysząca się końska kupa, teraz widzimy kilka świetnych ofert, których jest wystarczająco dużo.

Ta, z Box.co.uk, pozwoli ci zaoszczędzić kilka dolarów na konsoli z nowym remake’iem Resident Evil 4 w pakiecie.

Jest to edycja dyskowa PlayStation 5 z Resident Evil 4 i kosztuje tylko 499,99 £, a kod BOX20 obniża ją z 519,99 £.

Zaoszczędź na PS5 Disc Edition x Resident Evil 4

Resi 4 i konsola PS5 z kontrolerem DualSense są teraz w sprzedaży na Box.co.uk. Użyj kodu BOX20, aby uzyskać 20 £ zniżki

  • Box.co.uk
  • Użyj kodu BOX20
  • £499.99

Zobacz ofertę

Remake Resident Evil 4 to najnowsza wycieczka po archiwach firmy Capcom, która wiernie przebudowuje katalog na najnowsze konsole.

Poprzednie części zostały dobrze przyjęte przez graczy i chociaż pojawiły się mieszane recenzje na temat tego remake’u, jest on nie do przegapienia dla prawdziwych wielbicieli serii. Dzięki tej ofercie otrzymujesz ją za jedyne 20 funtów.

Box.co.uk oferuje bezpłatną dostawę następnego dnia, jeśli zamówienie zostanie złożone do godziny 21:00, a także możliwość odbioru w ponad 2500 sklepów w Wielkiej Brytanii. Dostępne są również elastyczne opcje płatności, jeśli chcesz rozłożyć koszty na krótki czas bez naliczania odsetek.

PS5 naprawdę zaczyna nabierać własnego charakteru, być może od zeszłego roku, kiedy zaczęły pojawiać się długo oczekiwane gry na wyłączność. God of War: Ragnarok, Gran Turismo 7 i Horizon Forbidden West dodały tak potrzebnej siły do linii.

Łącząc to z lepszą dostępnością i ulepszoną ofertą PlayStation Plus, nigdy nie było lepszego czasu, aby zaryzykować i odświeżyć swój zestaw gier z obecną generacją.

Nasza recenzja nazywa go „cudownie dostępną maszyną z przyszłościowym planem dla obecnej generacji, czy to dzięki zniuansowanej technologii SSD, czy też mocy graficznej obsługującej 4K. W połączeniu z atrakcyjnym interfejsem użytkownika, rosnącym wyborem ekskluzywnych doświadczeń i ogólnym ekosystemem, który obejmuje to, co było przed nim, PS5 jest jedną z najlepszych konsol, jakie można teraz kupić”.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej