Majsterkowanie

Przewodnik po ulepszaniu przestrzeni życiowej za pomocą kolekcji Hampton

Kolekcja Hampton oferuje elegancję i komfort, które mogą odmienić każde pomieszczenie w domu. Znana ze swojego swobodnego nadmorskiego stylu inspirowanego plażami i portami wschodniego wybrzeża, kolekcja Hampton dodaje świeżego, zrelaksowanego charakteru, idealnego do modernizacji przestrzeni. W tym przewodniku omówimy sposoby, w jakie ta piękna linia mebli i dekoracji może pomóc w podniesieniu jakości przestrzeni życiowej.

Zapraszające meble do salonu

Salon jest jedną z najczęściej używanych przestrzeni w większości domów, więc chcesz, aby łączył stylowy wygląd z komfortem. Kolekcja Hampton oferuje właśnie to, dzięki wyborom takim jak neutralny zestaw sof z lnianą lub bawełnianą tapicerką i rattanowe krzesło z miękkimi poduszkami w modnych kolorach, takich jak szary morski i gołębia biel.

Sofy i fotele można uzupełnić stolikami Hampton, takimi jak stolik ze szklanym blatem lub stolik kawowy z postarzanego drewna. Łączą one materiały drewniane i metal, nadając industrialny wygląd złagodzony żeglarską inspiracją. Ponadto, utrzymaj nadmorski nastrój za pomocą akcesoriów, takich jak bibeloty w kształcie muszli, wazony z drewna dryfującego i ceramiczne stołki ogrodowe do dodatkowego siedzenia. Białe lub neutralne dywaniki podłogowe pozwolą meblom zabłysnąć, zachowując jednocześnie zrelaksowaną estetykę.

Przytulne sypialnie Hampton

W zaciszu sypialni, ta kolekcja tworzy przytulny i przytulny azyl. Bielone łóżko typu king-size ma plażowy charakter dzięki metalowej ramie, zagłówkowi z odzyskanego drewna i białej pościeli w zestawie. Połącz je z charakterystyczną komodą Hampton, aby uzyskać lekki i przewiewny wygląd, który zapewnia również dużo miejsca do przechowywania.

Pościel oferowana w ramach serii Hampton stanowi idealne uzupełnienie. Wybierz zestaw kołdry z rytmicznymi geometrycznymi wzorami w kolorze piasku i bieli, dzięki czemu Twoja sypialnia będzie wyglądać jak nadmorski kurort. Dodaj poduszki akcentujące, dywaniki podłogowe i dekoracje ścienne, takie jak makramy lub oprawione wydruki plażowe, aby uzyskać klimat Hamptons. Taka zachęcająca sypialnia sprawia, że dzień staje się bardziej relaksujący i kojący.

Wykończenie jadalni i innych pomieszczeń mieszkalnych

Aby zachować spójny przepływ w różnych obszarach, rozszerz motyw Hampton na sąsiednie przestrzenie, takie jak jadalnia. Wykorzystaj wszechstronny stół jadalniany, który może pomieścić do ośmiu osób i ma postarzane szare wykończenie inspirowane estetyką przybrzeżną. Uzupełnij go krzesłami do jadalni w odcieniach bieli i jasnej szarości, ozdobionymi akcentami z rafii, aby wprowadzić naturalny i organiczny akcent.

Urok tej kolekcji doskonale sprawdzi się również w mniejszych pomieszczeniach mieszkalnych, takich jak salon, pokój słoneczny lub zamknięte patio. Rozważ modułową sofę z poduszkami akcentującymi do tych mniejszych pomieszczeń. Aby uzupełnić te przestrzenie, wybierz wyraźny biały drewniany regał ozdobiony czarnymi uchwytami. Uzupełnij wygląd, dodając klasyczne elementy żeglarskie, takie jak mapy, muszle, rozgwiazdy lub piaskowe dolary, aby przekształcić swoją przestrzeń wewnętrzną w osobisty raj.

Podsumowanie

Odśwież swoją przestrzeń życiową, wprowadzając do niej nadmorską esencję kolekcji Hampton. Dzięki swobodnym elementom i neutralnym odcieniom, mieszanie linii w głównych przestrzeniach mieszkalnych tworzy współczesny klimat domku na plaży, który pomaga codziennemu życiu poczuć się jak nadmorski wypoczynek. Jeśli uważasz, że ten przewodnik po podnoszeniu przestrzeni życiowej jest przydatny, przejrzyj naszą ogromną bazę danych porad dla majsterkowiczów na temat domu.e wystrój.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej