Szycie

Sew Down – Lipiec – The Fold Line

Szczęśliwego weekendu wszystkim i witamy z powrotem w sew down. Jest to comiesięczny przegląd ciekawych rzeczy, które znaleźliśmy, kupiliśmy, przeczytaliśmy i obejrzeliśmy w świecie szycia.

Rzeczy do przeczytania:

Zawsze szukamy dobrych artykułów do przeczytania lub książek, które można czytać lub słuchać podczas szycia. W tym miesiącu mamy kilka fantastycznych rzeczy, w które warto się zagłębić.

Rzeczy do słuchania:

Uwielbiamy podcasty i zawsze szukamy nowych! Oto kilka fantastycznych rzeczy, których słuchaliśmy w tym miesiącu i myślimy, że ty też je pokochasz.

Rzeczy do obejrzenia:

Jeśli lubisz oglądać telewizję podczas szycia, mamy dla Ciebie kilka świetnych propozycji.

Powiązane posty

Szafa kapsułowa: Lato

Przeczytaj post

The Edit: Premiery nowych wzorów do szycia – 23 kwietnia

Przeczytaj post

2022 BIG Roundup!

Przeczytaj post

Szycie w dół – grudzień

Przeczytaj post

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej