Nasze recenzje

Obniżka ceny Surface Laptop Go 2: Laptop Microsoftu jest teraz w okazyjnej cenie

Amazon oferuje genialny Microsoft Surface Laptop Go 2 w kusząco niskiej cenie.

Sprzedawca internetowy wystawia obecnie Surface Laptop Go 2 w cenie 529 GBP w ramach wiosennej wyprzedaży, czyli o 100 GBP mniej niż 629 GBP RRP. To oszczędność rzędu 16%.

Zaoszczędź 100 GBP na Surface Laptop Go 2

Surface Laptop Go 2 jest sprzedawany za 100 funtów mniej niż normalnie na Amazon.

  • Amazon
  • Oszczędność 16%
  • Teraz 529 funtów

Zobacz ofertę

Za tę cenę otrzymujesz kompaktowy laptop z 12,4-calowym ekranem dotykowym, procesorem Intel Core i5, 8 GB pamięci RAM i dyskiem SSD o pojemności 128 GB. Ten ekran może być kompaktowy, ale niezwykle wysoki współczynnik proporcji 3: 2 ułatwia wykonywanie zadań.

Mówiąc o tym, pełnowymiarowa klawiatura z dużym precyzyjnym gładzikiem ułatwia pisanie i nawigację, a przycisk zasilania z odciskiem palca zapewnia łatwy i bezpieczny dostęp. Głośniki Omnisonic i Dolby Audio powinny zaspokoić Twoje potrzeby w zakresie dźwięku.

Możesz podwoić pamięć masową do 256 GB i nadal zaoszczędzić 100 GBP, choć jest to nieco mniejsza oszczędność o 16% niż w przypadku prezentowanego tutaj modelu 128 GB.

Jesteśmy wielkimi fanami Microsoft Surface Laptop Go 2, przyznając mu 4,5 gwiazdki w naszej zeszłorocznej recenzji. „Jego niewielkie wymiary, lepsza wydajność i dłuższa żywotność baterii sprawiają, że pozostaje to jeden z najlepszych dostępnych obecnie laptopów z systemem Windows” – podsumowaliśmy.

Jest to fantastyczny stosunek jakości do ceny i niezwykle przenośny, ale z płynną wydajnością do podstawowych zadań. Jakość wykonania sprawia wrażenie, jakby pochodziła z laptopa znacznie wyższej klasy niż w rzeczywistości.

Podsumowując, nie dostaniesz nic lepszego niż Surface Laptop Go 2 za około 500 funtów.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej