Nasze recenzje

Obniżka ceny Surface Laptop Go 2: Laptop Microsoftu jest teraz w okazyjnej cenie

Amazon oferuje genialny Microsoft Surface Laptop Go 2 w kusząco niskiej cenie.

Sprzedawca internetowy wystawia obecnie Surface Laptop Go 2 w cenie 529 GBP w ramach wiosennej wyprzedaży, czyli o 100 GBP mniej niż 629 GBP RRP. To oszczędność rzędu 16%.

Zaoszczędź 100 GBP na Surface Laptop Go 2

Surface Laptop Go 2 jest sprzedawany za 100 funtów mniej niż normalnie na Amazon.

  • Amazon
  • Oszczędność 16%
  • Teraz 529 funtów

Zobacz ofertę

Za tę cenę otrzymujesz kompaktowy laptop z 12,4-calowym ekranem dotykowym, procesorem Intel Core i5, 8 GB pamięci RAM i dyskiem SSD o pojemności 128 GB. Ten ekran może być kompaktowy, ale niezwykle wysoki współczynnik proporcji 3: 2 ułatwia wykonywanie zadań.

Mówiąc o tym, pełnowymiarowa klawiatura z dużym precyzyjnym gładzikiem ułatwia pisanie i nawigację, a przycisk zasilania z odciskiem palca zapewnia łatwy i bezpieczny dostęp. Głośniki Omnisonic i Dolby Audio powinny zaspokoić Twoje potrzeby w zakresie dźwięku.

Możesz podwoić pamięć masową do 256 GB i nadal zaoszczędzić 100 GBP, choć jest to nieco mniejsza oszczędność o 16% niż w przypadku prezentowanego tutaj modelu 128 GB.

Jesteśmy wielkimi fanami Microsoft Surface Laptop Go 2, przyznając mu 4,5 gwiazdki w naszej zeszłorocznej recenzji. „Jego niewielkie wymiary, lepsza wydajność i dłuższa żywotność baterii sprawiają, że pozostaje to jeden z najlepszych dostępnych obecnie laptopów z systemem Windows” – podsumowaliśmy.

Jest to fantastyczny stosunek jakości do ceny i niezwykle przenośny, ale z płynną wydajnością do podstawowych zadań. Jakość wykonania sprawia wrażenie, jakby pochodziła z laptopa znacznie wyższej klasy niż w rzeczywistości.

Podsumowując, nie dostaniesz nic lepszego niż Surface Laptop Go 2 za około 500 funtów.

Może ci się również spodobać

Read More