Nasze recenzje

Ta oferta na iPhone’a 13 Mini to rzadka okazja dla Apple

iPhone 13 Mini był już czymś w rodzaju rzadkości jako przystępny cenowo iPhone, ale miniaturowa słuchawka właśnie doczekała się ogromnego spadku ceny.

Właśnie teraz, można nabrać iPhone 13 Mini z solidnym 10GB danych i nieograniczone minuty i teksty dla tylko £ 26.99 miesięcznie i £ 59 z góry. Jeśli masz regularny dostęp do sieci Wi-Fi, albo w domu lub w biurze, a następnie, że 10GB zasiłek jest więcej niż kiedykolwiek trzeba będzie na miesiąc, a sama umowa jest znacznie tańsze niż większość innych nowoczesnych taryf iPhone.

Dla porównania, całkowity koszt tej umowy przychodzi do £ 707 w ciągu dwóch lat, co jest zauważalnie łatwiejsze na portfelu niż większość iPhone 14 umów, które zwykle proszą o około £ 900 w tym samym czasie. Nawet iPhone 13 kontakty mają całkowity koszt, który siedzi wokół znaku 800 funtów.

Biorąc pod uwagę, że iPhone 13 Mini jest tylko jedna generacja usunięte z bycia najnowszym z Apple wares, to nadal fantastyczny telefon w 2023 i łatwy słuchawka polecić, jeśli chcesz cieszyć się wszystkimi zaletami iOS bez konieczności płacenia głupich cen za przywilej.

iPhone 13 Mini tani kontrakt

Ten tani kontrakt na iPhone’a 13 Mini to doskonała okazja, by przejść na nowoczesnego iPhone’a bez rozbijania banku.

  • Mobiles.co.uk
  • 59 funtów z góry
  • Tylko 26,99 zł/miesiąc

Zobacz ofertę

Jedyną rzeczą, z którą należy się zmierzyć, jest mniejszy współczynnik kształtu, który ma niewielki wpływ na żywotność baterii w porównaniu z większym rodzeństwem. W swojej recenzji dla 13 Mini, redaktor Max Parker napisał:

„Najlepszym sposobem, aby opisać żywotność baterii tutaj jest to, że trwa po prostu o tak długo, jak regularny rozmiar iPhone 12 z 2020 roku. Chciałem właściwie przetestować tę baterię, a podczas mojego miesiąca korzystania z telefonu codziennie … to właśnie o widział mnie przez do snu – chociaż to tnie go dobrze, blisko 3-4% przez czas, gdy go podłączyć. To kilka dodatkowych godzin użytkowania dziennie w stosunku do iPhone’a 12 Mini.”

To, co pomaga w podtrzymaniu 13 Mini przez cały dzień, to liczne opcje ładowania, które masz do dyspozycji. Oprócz ładowania przewodowego za pomocą kabla Lightning, 13 Mini jest kompatybilny z MagSafe, co pozwala na bezproblemowe ładowanie bezprzewodowe w razie potrzeby. Kiedy przez pewien czas używałem 13 Mini jako mojego codziennego kierowcy, zawsze miałem przy sobie kompaktowy powerbank MagSafe dla dodatkowego spokoju, ale rzadko kiedy musiałem go używać.

Pomijając żywotność baterii, 13 Mini oferuje ten sam szybki chipset, co standardowy iPhone 13, a także ten sam układ dwóch kamer z tyłu, na którym można łatwo polegać w niemal wszystkich scenariuszach. Stwierdziłem również, że rozmiar 13 Mini pozwolił mu pracować genialnie jako szybki punkt i aparat fotograficzny, ponieważ może być łatwo używany jedną ręką.

Dla taniego kontraktu na iPhone’a, który nie jest z ostatniej dekady, trudno byłoby znaleźć lepszą opcję niż to.

Może ci się również spodobać

Read More