Nasze recenzje

Ta ograniczona czasowo oferta obejmuje Disney Plus za 1,99 GBP.

Jeśli musiałeś zrezygnować z subskrypcji Disney Plus w związku z powszechnymi podwyżkami cen w całej sieci streamingowej, mamy świetne wieści.

Od dziś możesz uzyskać trzymiesięczną subskrypcję Disney+ za jedyne 1,99 GBP miesięcznie. Oznacza to oszczędność w wysokości 18 GBP w ciągu trzech miesięcy, w porównaniu do 7,99 GBP miesięcznie, które zwykle pobiera gigant rozrywki.

Disney+ za 1,99 funta miesięcznie

Nowi i powracający subskrybenci mogą otrzymać Disney+ za 1,99 GBP miesięcznie przez trzy miesiące. Oferta obowiązuje od 6 do 20 września i można się zarejestrować poniżej.

  • Disney
  • Zaoszczędź 18 funtów
  • Tylko 1,99 GBP miesięcznie

Zobacz ofertę

Oferta rozpoczyna się 6 września i potrwa do 20 września i jest dostępna dla nowych i powracających subskrybentów Disney Plus.

Jeśli przez jakiś czas nie korzystałeś z Disney+, będziesz mógł obejrzeć remake Małej Syrenki i nowy spin-off Gwiezdnych Wojen Ahsoka. Wkrótce pojawi się również 2. sezon Loki.

Poza nieruchomościami należącymi do Disneya, takimi jak Gwiezdne Wojny, Marvel Cinematic Universe, Pixar i Walt Disney Studios, istnieje również kilka niesamowitych treści pomocniczych, takich jak The Bear S2 FX i trzeci sezon genialnego Only Murders in the Building S3.

Wkrótce pojawi się także serial FX Welcome To Wrexham S2 (13 września) i The Kardashians S4 (28 września), więc każdy znajdzie coś dla siebie. I chociaż data premiery nie została jeszcze potwierdzona, w przygotowaniu jest również nowy film Indiana Jones and The Dial of Destiny.

Ponieważ okno transakcji jest otwarte przez dwa tygodnie, może to dać ci szansę na rozegranie istniejącego miesiąca, anulowanie i ponowną subskrypcję po obniżonej cenie. W informacjach przesłanych przez Disneya w komunikacie prasowym nie ma nic, co sugerowałoby, że nie będzie to możliwe, ale drobny druk może być inny.

Tak więc, jeśli nie możesz się doczekać przywrócenia oferty Disney Plus do swojej oferty rozrywkowej, to jest to bilet.

Może ci się również spodobać

Read More