Nasze recenzje

Teraz masz szansę na tani składany telefon Samsunga

Jeśli chcesz Samsung składany telefon na tanie, to BT ma niewiarygodnie dobry Samsung Galaxy Z Flip 4 bundle deal.

Poważnie, ta oferta BT jest tak dobra, że ma nas zastanawiać, gdzie nie było błędu gdzieś. To daje Ci Samsung Galaxy Z Flip 4 (warte £999 na własną rękę), Samsung 45W Super Fast Charger i SmartTag Black (warte £39 dla dwóch) za jedyne £549. Wystarczy przewinąć w dół do sekcji „Bundle deals” na stronie, aby zobaczyć ofertę.

Zapisz £489 na tym wybitnym Galaxy Z Flip 4 pakiet

Pobierz Galaxy Z Flip 4, Samsung 45W Super Fast Charger i SmartTag Black za jedyne £549. Niewiarygodna wartość.

Tak, dobrze przeczytałeś. Oszczędzasz niesamowitą £489 jeśli pójdziesz z tym pakietem. Szczerze mówiąc, nawet jeśli nie są szczególnie w rynku na składany telefon ta oferta jest warta rozważenia.

Zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak dobry Samsung Galaxy Z Flip 4 jest. Oceniliśmy go 4 z 5 w naszej recenzji, nazywając go „najbardziej przyjazny składany telefon na rynku”, a także „Najlepszy mały telefon wokół”.

Samsung poprawił żywotność baterii i aparat z poprzednich generacji, które tradycyjnie były kluczowymi wadami składanych telefonów. W rezultacie jest to niezwykle kompletny telefon.

Na froncie aparatu, składana natura Galaxy Z Flip 4 umożliwia kilka unikalnych sztuczek. Można zostawić telefon pół otwarte na płaskiej powierzchni, a to będzie zasadniczo służyć jako statyw. Twoje zdjęcia grupowe zostaną przeniesione na zupełnie nowy poziom.

Można również trzymać telefon na boku w tym L-kształtne dla oldschool kamera vibe, co sprawia, że bardziej stabilne nagrywanie wideo.

Oprócz genialnego telefonu sam, to bundled daje szybką ładowarkę przewodową (coś nie top Samsung telefon pochodzi z tych dni) i poręczny SmartTag. Dołącz ten ostatni do breloka lub torby, a będziesz mógł śledzić jego miejsce pobytu z twojego pięknego nowego telefonu.

W sumie, fenomenalny sposób, aby odebrać premium Samsung składane za tanie.

Może ci się również spodobać

Read More