Nasze recenzje

Teraz masz szansę na tani składany telefon Samsunga

Jeśli chcesz Samsung składany telefon na tanie, to BT ma niewiarygodnie dobry Samsung Galaxy Z Flip 4 bundle deal.

Poważnie, ta oferta BT jest tak dobra, że ma nas zastanawiać, gdzie nie było błędu gdzieś. To daje Ci Samsung Galaxy Z Flip 4 (warte £999 na własną rękę), Samsung 45W Super Fast Charger i SmartTag Black (warte £39 dla dwóch) za jedyne £549. Wystarczy przewinąć w dół do sekcji „Bundle deals” na stronie, aby zobaczyć ofertę.

Zapisz £489 na tym wybitnym Galaxy Z Flip 4 pakiet

Pobierz Galaxy Z Flip 4, Samsung 45W Super Fast Charger i SmartTag Black za jedyne £549. Niewiarygodna wartość.

Tak, dobrze przeczytałeś. Oszczędzasz niesamowitą £489 jeśli pójdziesz z tym pakietem. Szczerze mówiąc, nawet jeśli nie są szczególnie w rynku na składany telefon ta oferta jest warta rozważenia.

Zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak dobry Samsung Galaxy Z Flip 4 jest. Oceniliśmy go 4 z 5 w naszej recenzji, nazywając go „najbardziej przyjazny składany telefon na rynku”, a także „Najlepszy mały telefon wokół”.

Samsung poprawił żywotność baterii i aparat z poprzednich generacji, które tradycyjnie były kluczowymi wadami składanych telefonów. W rezultacie jest to niezwykle kompletny telefon.

Na froncie aparatu, składana natura Galaxy Z Flip 4 umożliwia kilka unikalnych sztuczek. Można zostawić telefon pół otwarte na płaskiej powierzchni, a to będzie zasadniczo służyć jako statyw. Twoje zdjęcia grupowe zostaną przeniesione na zupełnie nowy poziom.

Można również trzymać telefon na boku w tym L-kształtne dla oldschool kamera vibe, co sprawia, że bardziej stabilne nagrywanie wideo.

Oprócz genialnego telefonu sam, to bundled daje szybką ładowarkę przewodową (coś nie top Samsung telefon pochodzi z tych dni) i poręczny SmartTag. Dołącz ten ostatni do breloka lub torby, a będziesz mógł śledzić jego miejsce pobytu z twojego pięknego nowego telefonu.

W sumie, fenomenalny sposób, aby odebrać premium Samsung składane za tanie.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej