Nasze recenzje

Amazon zdziesiątkował cenę tej frytkownicy powietrznej z podwójnym koszem

Amazon obniżył cenę frytownicy powietrznej Tower T17099 Vortx o 29%.

Frytownica Tower T17099 Vortx jest obecnie sprzedawana w cenie £113.49 na Amazon, co stanowi oszczędność 29% w stosunku do £159.99 RRP.

Za te pieniądze otrzymujesz pojemną, dwuszufladową frytownicę powietrzną z jednym małym 3,3-litrowym i jednym dużym 5,2-litrowym koszem. Mniejszy kosz jest idealny do gotowania pojedynczych porcji, podczas gdy drugi jest dobry do większych porcji. Użyj obu jednocześnie, aby gotować pełne posiłki.

Zaoszczędź 29% na frytkownicy powietrznej Tower T17099 Vortx

Frytownica powietrzna Tower T17099 Vortx jest obecnie sprzedawana za £113.49, co stanowi oszczędność 29%.

  • Amazon
  • Oszczędność 29%
  • Teraz £159.99

Zobacz ofertę

Otrzymujesz również osiem ustawień wstępnych za jednym dotknięciem, obejmujących takie codzienne potrawy, jak frytki, ciasto, stek, ciasta i kiełbaski. Wystarczy włożyć jedzenie, nacisnąć przycisk i gotowe.

Technologia smażenia powietrzem Vortx szybko cyrkuluje gorące powietrze wokół żywności, zapewniając czas gotowania o 30% krótszy niż w przypadku zwykłych piekarników.

Kolejną kluczową zaletą frytownic powietrznych jest to, że w procesie gotowania zużywa się znacznie mniej oleju, co czyni je znacznie zdrowszymi. Zużywają również do 70% mniej energii niż zwykłe piekarniki, co oznacza, że są tańsze w eksploatacji.

Tower zapewnia rozszerzoną 3-letnią gwarancję po zarejestrowaniu urządzenia, więc powinieneś mieć dodatkowy spokój ducha.

Nie recenzowaliśmy tego konkretnego modelu na TrustedReviews, ale omówiliśmy wiele podobnych frytownic powietrznych Tower. Niezmiennie uważamy je za doskonałe.

Rzeczywiście, uznaliśmy Tower T17076 10-w-1 za jedną z najlepszych frytownic powietrznych na rynku, tuż obok Ninjas, Sages i Salters tego świata.

Zasadniczo Tower to marka frytkownic powietrznych, której można zaufać.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej