Nasze recenzje

Bezprzewodowe odkurzacze są teraz przystępne cenowo dzięki tej niewiarygodnej ofercie Shark

Ciesz się elastycznością sprzątania za mniej dzięki tej imponującej ofercie na bezprzewodowy odkurzacz Shark Detect Pro.

Zaoszczędź ponad 160 GBP i zdobądź najwyżej oceniany bezprzewodowy odkurzacz Shark Detect Pro (IW1511UK) za jedyne 189 GBP dzięki tej ofercie Amazon Spring Deal Days.

Aby zapewnić dodatkowy spokój ducha, Shark oferuje również pięcioletnią gwarancję po zarejestrowaniu nowego urządzenia.

Nowy bezprzewodowy odkurzacz Shark Detect Pro kosztuje obecnie poniżej 200 funtów.

Kup bezprzewodowy odkurzacz Shark Detect Pro za jedyne 189 funtów dzięki tej wiosennej ofercie Amazon i zaoszczędź 160 funtów od zwykłej ceny.

  • Amazon
  • Było £349.99
  • Teraz £189

Zobacz ofertę

Ważący zaledwie 2,78 kg Shark Detect Pro to lekki bezprzewodowy odkurzacz, który można łatwo podnosić i przenosić po całym domu. Można go również łatwo przekształcić w sprytny odkurzacz ręczny, który idealnie nadaje się do odkurzania schodów i tapicerki.

Pomimo niewielkiej wagi, Detect Pro jest nadal imponująco wydajnym odkurzaczem i jest wyposażony w cztery technologie głębokiego czyszczenia, które wykrywają i automatycznie reagują na ukryte zabrudzenia, w tym LightDetect, która oświetla ciemne obszary i DirtDetect, która zwiększa moc na ukryte zabrudzenia.

W zestawie znajduje się wielopowierzchniowa rolka szczotki Shark QuadClean, która usuwa duże zanieczyszczenia, osadzone włosy oraz drobny brud i kurz przy minimalnym wysiłku. Technologia Shark zapobiegająca owijaniu się włosów usuwa również włosy z rolki szczotki podczas czyszczenia, aby uniknąć zapychania się splątanych włosów.

Dzięki 60-minutowemu czasowi pracy Shark Detect Pro powinien wystarczyć na posprzątanie całego domu. Stan baterii można kontrolować za pomocą poręcznego wyświetlacza LED, który wskazuje, kiedy poziom naładowania jest niski.

Wyświetlacz LED posiada również tryb wykrywania brudu, który pokazuje, kiedy czujniki wychwytują wysoki poziom zanieczyszczeń.

Chociaż jeszcze nie recenzowaliśmy tego odkurzacza, bezprzewodowy odkurzacz Shark Detect Pro ma obecnie średnią ocenę 4,4 gwiazdki na Amazon, na podstawie prawie 200 recenzji klientów. Klienci twierdzą, że odkurzacz jest łatwy w użyciu na każdej powierzchni i dobrze zbiera brud.

Za mniej niż 200 funtów można kupić naprawdę wydajny bezprzewodowy odkurzacz, który nie tylko wykrywa ukryte zabrudzenia i ma technologię zapobiegającą owijaniu się włosów, ale także może pochwalić się prawie godzinnym czasem pracy.

Najlepsze oferty Amazon Spring Deal Days:

Może ci się również spodobać

Read More