Nasze recenzje

Cena Galaxy Watch 5 spadła do najniższego poziomu w historii

Samsung sprzedaje swój najnowszy i najlepszy smartwatch, Galaxy Watch 5, w najniższej cenie w historii.

Widzieliśmy, że Galaxy Watch 5 sprzedaje się już za 219 funtów, tak jak teraz na Amazon, ale nigdy nie był niższy niż ten. W tej cenie można zaoszczędzić 19% w stosunku do zwykłej ceny 269 GBP.

Oszczędność ta dotyczy mniejszego modelu Bluetooth 40 mm i tylko dla trzech z pięciu kolorów: Grafitowego, Różowego Złota i Fioletowego.

Uzyskaj 19% zniżki na Galaxy Watch 5

Galaxy Watch 5 jest dostępny za 219 funtów w Amazon, czyli tak tanio, jak nigdy dotąd.

  • Amazon
  • Zaoszczędź 19%
  • Teraz £219

Zobacz ofertę

Mając to na uwadze, Amazon oferuje podobne 17% oszczędności na większym modelu 44 mm i 15 do 16% oszczędności na modelach 4G LTE. Masz więc wiele opcji.

Niezależnie od wybranej kombinacji, Galaxy Watch 5 jest prawdopodobnie najlepszym smartwatchem dostępnym dla użytkowników Androida. Tak, nawet lepszy niż własny zegarek Google Pixel Watch.

W tamtym czasie przyznaliśmy Galaxy Watch 5 świetną 4-gwiazdkową recenzję, nazywając go „niesamowitym urządzeniem do noszenia w porównaniu z konkurencją”. Głównym powodem, dla którego nie oceniliśmy go wyżej, było to, że był bardzo podobny do wcześniejszego Galaxy Watch 4, który oczywiście można było kupić za niższą cenę.

Jednak teraz, gdy Galaxy Watch 5 jest dostępny w tej cenie, jest to znacznie mniejszy problem. Otrzymujesz stylowy smartwatch z genialnie odnowionym Wear OS 3, nowym i ulepszonym śledzeniem snu, solidną żywotnością baterii i dokładnym monitorowaniem tętna.

„Nie znajdziesz lepszego urządzenia do noszenia dla użytkowników Androida niż Galaxy Watch 5” – podsumowaliśmy.

Może ci się również spodobać

Read More