Nasze recenzje

Cena Xbox Elite Wireless 2 gwałtownie spadła

Jeśli jesteś graczem Xbox, który chce mieć najlepszy z najlepszych kontroler, nie możesz przegapić okazji, aby kupić Elite Wireless 2 za mniej niż 100 funtów.

Pierwotnie 159,99 funtów w czasie naszej recenzji, możesz teraz pobrać kontroler Xbox Elite Wireless 2 z Amazon za jedyne 94,90 funtów, co jest świetną ceną za najwyższej klasy zestaw.

Elite Wireless 2 naprawdę obejmuje wszystkie podstawy, jeśli chodzi o to, czego oczekujesz od kontrolera. Od wydajności po estetykę, jest to świetny zakup za tę cenę.

Kontroler Xbox Elite Wireless 2 za mniej niż 100 funtów

Jeśli jesteś graczem Xbox, który nie dostał jeszcze w swoje ręce Elite Wireless 2, jest to idealna okazja, aby skorzystać z oferty marki Microsoft.

  • Amazon
  • Było 135,98 funtów
  • Teraz £94.90

Zobacz ofertę

Jednym z najbardziej imponujących aspektów tego kontrolera jest jego wygoda. Przez lata plastikowa obudowa i czasami postrzępione krawędzie kontrolerów konsolowych były prawdziwym problemem podczas długich sesji. Microsoft ciężko pracował, aby upewnić się, że tak nie jest w tym przypadku. Elite Wireless 2 oferuje konfigurowalne przystawki dla każdego, aby znaleźć idealną konfigurację, jest również wyposażony w doskonałe chwytne sekcje dla dłoni i waży nieco poniżej 350 g.

Kolejną cechą, której nie można było zobaczyć w poprzednich generacjach kontrolerów, jest żywotność baterii – Elite Wireless 2 może wytrzymać absurdalne 40 godzin przed koniecznością ponownego naładowania, co oznacza, że można bezpiecznie założyć, że kontroler wytrzyma nawet najdłuższe sesje. Kolejnym przemyślanym akcentem jest fakt, że kontroler można ładować wewnątrz obudowy dzięki wygodnemu otworowi z tyłu.

Pod względem wydajności jest to wszystko, czego można oczekiwać od kontrolera z przydomkiem „Elite”. Doskonałe sprzężenie zwrotne, konfigurowalna czułość i świetna haptyka zapewniają przyjemne wrażenia. Biorąc pod uwagę, że kontroler ten działa również płynnie z komputerem PC, nie ma wiele do krytykowania, jeśli chodzi o użytkowanie.

W naszej recenzji powiedzieliśmy: „Jeśli cena nie ma znaczenia, Elite Controller 2 jest oczywistym zakupem dla każdego zapalonego gracza”. Ale dzięki tej zniżce Elite Controller 2 nie jest już zarezerwowany dla najbardziej oddanych graczy – i każdy lojalista Microsoftu powinien rozważyć zakup go już dziś.

Może ci się również spodobać

Read More