Dom

Co to jest Local Authority Searches i dlaczego jest tak ważne?

Local Authority Searches są istotną częścią procesu zakupu nieruchomości.Â

Dostarczają one informacji o domu i jego okolicy, aby upewnić się, że kupujący jest świadomy wszelkich potencjalnych problemów, które mogą mieć wpływ na ich własność. W tym poście, będziemy dyskutować różne rodzaje lokalnych wyszukiwań, co one obejmują, i dlaczego są one tak ważne. Dodatkowo, omówimy koszty, czas realizacji i czy powinieneś rozważyć wykupienie ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.

Przejdźmy do tego, prawda?

Co to są poszukiwania władz lokalnych?

Jako część procesu przeniesienia, lokalne wyszukiwania zapewniają niesamowicie ważny element podczas składania układanki zakupu nieruchomości.

Bez tych poszukiwań uzyskanie kredytu hipotecznego będzie prawie niemożliwe. Co równie ważne, zapewniają one kupującemu spokój ducha. W końcu jest to prawdopodobnie największa pojedyncza transakcja, jaką większość z nas przeprowadzi w swoim życiu, więc uzyskanie zgody na lokalne wyszukiwanie jest niezbędne.

Istnieją różne części lokalnego wyszukiwaniaâLLC1 i CON29â, które zagłębiamy się poniżej, ale istnieją również dwa różne rodzaje, jak równieżâpersonalne i oficjalneâso przyjrzymy się tym również.

Â

LLC1 Oficjalny certyfikat wyszukiwania

Â

Twój LLC1 będzie unearth wszelkie opłaty lub towarzyszących ograniczeń odnoszących się do ziemi lub nieruchomości na lokalnych wpisów Land Charges Register, w tym:

 • Kierunki z art. 4
 • Obszary kontroli dymu
 • Status budynków zabytkowych
 • Nakaz ochrony drzew
 • Powiadomienia o egzekwowaniu prawa w zakresie planowania
 • Obszary chronione od 1974 r.
 • Warunkowe pozwolenia na budowę
 • Opłaty z tytułu wspólnotowego podatku od infrastruktury
 • Opłaty finansowe zarejestrowane w odniesieniu do nieruchomości

Â

CON29 Formularz zapytania władz lokalnych

Â

Wyszukiwanie CON29 obejmuje decyzje dotyczące środowiska, transportu i planowania, które mogą mieć wpływ na nieruchomość.Â

Będzie to obejmować:

 • Proponowane egzekwowanie planowania lub zawiadomienia o naruszeniu warunków
 • Informacje o drogach (w tym proponowanych programów drogowych)
 • Publiczne szlaki piesze pokazane na mapach ostatecznych
 • opłaty za infrastrukturę społeczną (CIL)
 • Proponowane nakazy ochrony drzew
 • Systemy kolejowe i propozycje
 • Przepisy nadzoru budowlanego
 • Majątek o wartości dla społeczności lokalnej
 • Historia planowania

Osobiste wyszukiwanie informacji o władzach lokalnych

Â

Osobiste wyszukiwanie władz lokalnych jest przeprowadzane przez zewnętrzną agencję.

Agencje te są niezwiązane z władzami lokalnymi i może się okazać, że Twój przenośnik będzie je polecić na podstawie są tańsze i szybsze do procesu. Jednak to może się różnić od rady do rady, jak niektórzy będą aktywnie priorytetem oficjalnych wyszukiwań.

Prawdziwym czynnikiem decydującym będzie jednak Twój pożyczkodawca. Niektórzy zaakceptują przeszukania osobiste, podczas gdy inni będą nalegać na oficjalne przeszukanie zanim udzielą pożyczki.

Â

Oficjalne przeszukanie przez władze lokalne

Â

Jak już pewnie wiesz, oficjalne lokalne wyszukiwania różnią się od osobistych, ponieważ zajmują się nimi pracownicy rady, a nie zewnętrzna agencja.

Chociaż wynik wyszukiwania powinien ostatecznie pozostać taki sam, koszt i szybkość mogą się różnić. Skonsultuj się z adwokatem, aby ustalić, która droga jest najlepsza.

Coânie jest uwzględniony w wyszukiwaniu w urzędzie miasta?

Chociaż standardowe wyszukiwanie lokalne obejmuje wiele podstaw, niektóre zakupy mogą wymagać dodatkowych raportów, takich jak:

 • Ryzyko powodzi
 • Naprawy prezbiterium
 • Bliskość składowisk odpadów
 • Sprawy związane z władzami wodnymi
 • Potencjalne skażenie

Istnieje również opcjonalny formularzâCON29 (O)â, który podkreśli następujące elementy:

 • Powiadomienia o zanieczyszczeniu
 • Zawiadomienia o zakończeniu prac
 • Ogłoszenia dotyczące środowiska
 • Ogłoszenia o utrzymaniu gruntów
 • Wnioski dotyczące projektów drogowych składane przez firmy prywatne/osoby fizyczne

Â

Ile kosztują poszukiwania prowadzone przez władze lokalne?

Niestety nie ma stałej opłaty.

Z wszystkich zmiennych zaangażowanych, to jest niemożliwe, aby dać ostateczną odpowiedź, która będzie odpowiadać wszystkim, ale Ballpark figura będzie gdzieś w regionie od 50 do 300 zł. Oczywiście, wiele będzie zależeć od ilości dodatkowych wyszukiwań zamówionych.Â

Thereâs również różnica między radami mieć na uwadze, jak również.

Jak długo mogę oczekiwać na lokalne wyszukiwanie, aby zakończyć?

Podobnie jak w przypadku kosztów, terminy również mogą się różnić.

Obecne cele wyznaczone przez rząd zakładają 10-dniowy termin realizacji, ale rzeczywistość może być zupełnie inna. Niektóre władze lokalne zostały skrytykowane za zajęcie aż 10 tygodni, co może znacznie spowolnić proces zakupu.

Twój doradca będzie współpracował z radą na co dzień, więc będzie w stanie najlepiej doradzić Ci, jak długo powinny trwać poszukiwania.

Czy jest jakiś sposób na przyspieszenie tego procesu?

Istnieje kilka rzeczy, które można zrobić, aby upewnić się, że poszukiwania zostaną przeprowadzone jak najszybciej.

Prawdopodobnie najważniejszą z nich jest wybór przenośnika. Podobnie jak w przypadku agentów nieruchomości, niektóre są lepsze od innych. Opt for zespół przenośników zauważyć dla ich proaktywnej natury, jak naprawdę potrzebujesz kogoś po swojej stronie, któryâll pchać rzeczy do przodu w Twoim imieniu.

Z renomowanego przenośnika w miejscu, poinstruować ich do przeprowadzenia poszukiwań, jak tylko Twoja oferta została przyjęta. Im szybciej zaczniesz, tym szybciej będziesz robił.Â

Czy powinienem wykupić ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za wyszukiwanie w lokalnych władzach?

Jest to bardzo osobisty wybór, i będzie tylko naprawdę konieczne w czasie zakupu wrażliwe.

Jeśli istnieje jakakolwiek wskazówka, że zakup może nie dojść do skutku w przypadku opóźnień, wykupienie ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej za poszukiwanie władz lokalnych może być rozsądnym posunięciem. Jeśli dostaniesz pokrycie, będziesz w stanie kontynuować niezależnie od tego, czy wyniki wyszukiwania są zwracane w czasie, czy nie. Pamiętaj jednak, że będziesz pozostawiony bez świadomości wszelkich zagrożeń lub problemów związanych z nieruchomością, dopóki te wyszukiwania nie zostaną zakończone.

Ponownie, konsultując się z conveyancer na temat tego, czy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za wyszukiwanie władz lokalnych jest wymagane, jest najlepszym sposobem działania.

Czy lokalne wyszukiwania są konieczne, jeśli jestem kupującym za gotówkę?

Ściśle mówiąc, nie, nie są one konieczne.Â

Można poruszać się bez nich, jak nie są zobowiązani do żadnych kredytodawców przy zakupie z gotówką. Jednak nadal byłoby głupie, aby to zrobić. Bez lokalnych wyszukiwań są prowadzone, wiele aspektów zakupu będzie ślepo wprowadzone do i może spowodować rachunki znacznie przekraczające kilkaset funtów lokalnych wyszukiwań kosztów.

Potencjalną alternatywą może być podjęcie No Search Indemnity Insurance poilcy iZamiast tego, aby ukryć wszelkie nieprawidłowości ujawnione w późniejszym czasie.

To tyle na kolejny tydzień. Dziękujemy za lekturę, mamy szczerą nadzieję, że informacje o lokalnych poszukiwaniach okazały się przydatne.

Bez względu na to, czy kupujesz, sprzedajesz, wynajmujesz, jeśli chcesz wykonać ruch na rynku nieruchomości w Londynie lub jego okolicach, Petty’s może pomóc. Od ponad wieku pomagamy ludziom takim jak Ty realizować ich marzenia związane z nieruchomościami i z przyjemnością pomożemy również Tobie.

Zadzwoń do naszego przyjaznego zespołu ekspertów, aby dowiedzieć się, dlaczego jesteśmy ulubionymi agentami nieruchomości w stolicy.

Article By: Catherine Bransgrove

Catherine pracuje w agencji nieruchomości od 1986 roku, a jej lokalna wiedza nie ma sobie równych, mimo że pochodzi z Bonnie Scotland! Mieszkanka Loughton od 33 lat i jeden z najlepszych menedżerów sprzedaży, Catherine jest prawdziwą profesjonalistką.

020 3370 8781 / Email bezpośrednio

Może ci się również spodobać

Read More