Nasze recenzje

Lepiej działaj szybko, Xbox Series S wraca do 200 funtów

Jeśli chcesz zafundować sobie nową konsolę do gier, z pewnością zainteresuje Cię ta niesamowita oferta Xbox Series S.

Jeśli wstrzymywałeś się z zakupem nowej konsoli do gier, to mamy właśnie ofertę dla Ciebie. Znaleźliśmy niesamowitą zniżkę w wysokości 50 GBP na Xbox Series S, obniżając cenę z 249,99 GBP do zaledwie 199,99 GBP.

Xbox Series S oferuje ogromny wzrost wydajności w stosunku do Xbox One S, z dyskiem SSD nowej generacji oferującym 40-krotną poprawę przepustowości w stosunku do swojego poprzednika, co skutkuje znacznie krótszymi czasami ładowania, które pozwalają graczom wskoczyć do następnego tytułu bez żadnych opóźnień.

Przyznaliśmy Xbox Series S niemal bezbłędną 4,5-gwiazdkową recenzję, zauważając, że jest to najlepsza konsola dla każdego z ograniczonym budżetem lub bez wysokiej klasy telewizora 4K. Nawet jeśli nie jest w stanie osiągnąć tych samych graficznych wyżyn, co Xbox Series X lub PS5, wierność graficzna serii S jest więcej niż wyjątkowa, pakując wysokiej klasy specyfikacje, które normalnie można znaleźć tylko w komputerach do gier za 1000 funtów.

Zaoszczędź 50 funtów na Xbox Series S dzięki tej fantastycznej ofercie

Nigdy nie było lepszego czasu, aby zafundować sobie konsolę obecnej generacji, ponieważ Xbox Series S można teraz znaleźć za mniej niż 200 funtów.

  • Box.co.uk
  • Oszczędność 50 funtów
  • Teraz tylko £199.99

Zobacz ofertę

Co więcej, Series S może pochwalić się tak niewielkimi rozmiarami, że jest o wiele bardziej dostępna niż niektóre inne konsole na rynku. Stwierdziliśmy, że ma rozmiar zbliżony do książki w twardej oprawie, co oznacza, że można ją bezpiecznie przechowywać w szafce telewizyjnej lub obok monitora do gier, nie zajmując zbyt wiele miejsca. Minimalistyczny design jest bardzo elegancki i atrakcyjny, idealny dla osób, które nie są zainteresowane dużą, krzykliwą konsolą odciągającą uwagę od ich własnego wystroju.

Według Box.co.uk, w magazynie znajduje się jeszcze tylko kilka egzemplarzy. Chociaż nie możemy przewidzieć, kiedy dokładnie ta oferta się zakończy, nie wyobrażamy sobie, aby trwała zbyt długo, skoro pozostało tak niewiele modeli; skorzystaj z tej oferty już teraz i zapewnij sobie Xbox Series S bez rozbijania banku i zafunduj sobie gry obecnej generacji.

Może ci się również spodobać

Read More