Nasze recenzje

Lepiej działaj szybko, Xbox Series S wraca do 200 funtów

Jeśli chcesz zafundować sobie nową konsolę do gier, z pewnością zainteresuje Cię ta niesamowita oferta Xbox Series S.

Jeśli wstrzymywałeś się z zakupem nowej konsoli do gier, to mamy właśnie ofertę dla Ciebie. Znaleźliśmy niesamowitą zniżkę w wysokości 50 GBP na Xbox Series S, obniżając cenę z 249,99 GBP do zaledwie 199,99 GBP.

Xbox Series S oferuje ogromny wzrost wydajności w stosunku do Xbox One S, z dyskiem SSD nowej generacji oferującym 40-krotną poprawę przepustowości w stosunku do swojego poprzednika, co skutkuje znacznie krótszymi czasami ładowania, które pozwalają graczom wskoczyć do następnego tytułu bez żadnych opóźnień.

Przyznaliśmy Xbox Series S niemal bezbłędną 4,5-gwiazdkową recenzję, zauważając, że jest to najlepsza konsola dla każdego z ograniczonym budżetem lub bez wysokiej klasy telewizora 4K. Nawet jeśli nie jest w stanie osiągnąć tych samych graficznych wyżyn, co Xbox Series X lub PS5, wierność graficzna serii S jest więcej niż wyjątkowa, pakując wysokiej klasy specyfikacje, które normalnie można znaleźć tylko w komputerach do gier za 1000 funtów.

Zaoszczędź 50 funtów na Xbox Series S dzięki tej fantastycznej ofercie

Nigdy nie było lepszego czasu, aby zafundować sobie konsolę obecnej generacji, ponieważ Xbox Series S można teraz znaleźć za mniej niż 200 funtów.

  • Box.co.uk
  • Oszczędność 50 funtów
  • Teraz tylko £199.99

Zobacz ofertę

Co więcej, Series S może pochwalić się tak niewielkimi rozmiarami, że jest o wiele bardziej dostępna niż niektóre inne konsole na rynku. Stwierdziliśmy, że ma rozmiar zbliżony do książki w twardej oprawie, co oznacza, że można ją bezpiecznie przechowywać w szafce telewizyjnej lub obok monitora do gier, nie zajmując zbyt wiele miejsca. Minimalistyczny design jest bardzo elegancki i atrakcyjny, idealny dla osób, które nie są zainteresowane dużą, krzykliwą konsolą odciągającą uwagę od ich własnego wystroju.

Według Box.co.uk, w magazynie znajduje się jeszcze tylko kilka egzemplarzy. Chociaż nie możemy przewidzieć, kiedy dokładnie ta oferta się zakończy, nie wyobrażamy sobie, aby trwała zbyt długo, skoro pozostało tak niewiele modeli; skorzystaj z tej oferty już teraz i zapewnij sobie Xbox Series S bez rozbijania banku i zafunduj sobie gry obecnej generacji.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej