Nasze recenzje

Na ilu urządzeniach można zainstalować NordVPN?

Jedną z najważniejszych kwestii przy wyborze sieci VPN jest to, na ilu urządzeniach można ją zainstalować w ramach jednej subskrypcji. Jeśli masz dziesiątki urządzeń dla całej rodziny, będziesz chciał się upewnić, że Twoja subskrypcja obejmie je wszystkie.

Ponieważ NordVPN jest jedną z popularnych obecnie dostępnych usług VPN, postanowiliśmy odpowiedzieć na pytanie, ile urządzeń obejmuje każdy z planów subskrypcji.

A jeśli podoba Ci się pomysł zarejestrowania się w NordVPN, upewnij się, że skorzystasz z najnowszej dużej zniżki. Jeśli wpiszesz kod „TrustedReviews” przy kasie, będziesz mógł obniżyć cenę do przyjaznej dla budżetu ceny 2,56 GBP miesięcznie.

Oferta NordVPN

NordVPN oferuje teraz do 66% zniżki + 3 miesiące za darmo od zaledwie 2,56 GBP miesięcznie za darmo, używając kodu TrustedReviews przy kasie

  • NordVPN
  • KOD: TrustedReviews
  • od £2..56/miesiąc

Kup teraz

Na ilu urządzeniach można zainstalować NordVPN?

Każda subskrypcja NordVPN umożliwia instalację na maksymalnie sześciu urządzeniach.

NordVPN obsługuje również szeroką gamę platform, w tym Windows, macOS, Android, iOS i Linux. Oznacza to, że powinieneś być w stanie zainstalować VPN na prawie każdym smartfonie, tablecie i komputerze.

Możesz także zainstalować NordVPN na maksymalnie sześciu urządzeniach bez względu na wybrany plan subskrypcji, niezależnie od tego, czy jest to podstawowe konto Standard, czy w pełni funkcjonalne konto Complete.

Niestety nie ma sposobu na zwiększenie limitu sześciu urządzeń, ale istnieje kilka obejść. Po pierwsze, możesz po prostu usunąć NordVPN z urządzenia, gdy go aktywnie nie używasz – chyba że masz dużą rodzinę, jest mało prawdopodobne, że będziesz używać sześciu różnych urządzeń w tym samym czasie.

Innym rozwiązaniem jest zainstalowanie NordVPN na routerze. W ten sposób każde urządzenie, które łączy się z Wi-Fi za pośrednictwem tego routera, będzie objęte ochroną VPN, umożliwiając bezpieczne przeglądanie sieci. Instalacja NordVPN na routerze zajmie też tylko jeden slot z sześciu dostępnych, więc jest to efektywny sposób na wykorzystanie limitu urządzeń.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej