Nasze recenzje

Na ilu urządzeniach można zainstalować NordVPN?

Jedną z najważniejszych kwestii przy wyborze sieci VPN jest to, na ilu urządzeniach można ją zainstalować w ramach jednej subskrypcji. Jeśli masz dziesiątki urządzeń dla całej rodziny, będziesz chciał się upewnić, że Twoja subskrypcja obejmie je wszystkie.

Ponieważ NordVPN jest jedną z popularnych obecnie dostępnych usług VPN, postanowiliśmy odpowiedzieć na pytanie, ile urządzeń obejmuje każdy z planów subskrypcji.

A jeśli podoba Ci się pomysł zarejestrowania się w NordVPN, upewnij się, że skorzystasz z najnowszej dużej zniżki. Jeśli wpiszesz kod „TrustedReviews” przy kasie, będziesz mógł obniżyć cenę do przyjaznej dla budżetu ceny 2,56 GBP miesięcznie.

Oferta NordVPN

NordVPN oferuje teraz do 66% zniżki + 3 miesiące za darmo od zaledwie 2,56 GBP miesięcznie za darmo, używając kodu TrustedReviews przy kasie

  • NordVPN
  • KOD: TrustedReviews
  • od £2..56/miesiąc

Kup teraz

Na ilu urządzeniach można zainstalować NordVPN?

Każda subskrypcja NordVPN umożliwia instalację na maksymalnie sześciu urządzeniach.

NordVPN obsługuje również szeroką gamę platform, w tym Windows, macOS, Android, iOS i Linux. Oznacza to, że powinieneś być w stanie zainstalować VPN na prawie każdym smartfonie, tablecie i komputerze.

Możesz także zainstalować NordVPN na maksymalnie sześciu urządzeniach bez względu na wybrany plan subskrypcji, niezależnie od tego, czy jest to podstawowe konto Standard, czy w pełni funkcjonalne konto Complete.

Niestety nie ma sposobu na zwiększenie limitu sześciu urządzeń, ale istnieje kilka obejść. Po pierwsze, możesz po prostu usunąć NordVPN z urządzenia, gdy go aktywnie nie używasz – chyba że masz dużą rodzinę, jest mało prawdopodobne, że będziesz używać sześciu różnych urządzeń w tym samym czasie.

Innym rozwiązaniem jest zainstalowanie NordVPN na routerze. W ten sposób każde urządzenie, które łączy się z Wi-Fi za pośrednictwem tego routera, będzie objęte ochroną VPN, umożliwiając bezpieczne przeglądanie sieci. Instalacja NordVPN na routerze zajmie też tylko jeden slot z sześciu dostępnych, więc jest to efektywny sposób na wykorzystanie limitu urządzeń.

Może ci się również spodobać

Read More