Nasze recenzje

Ostatnia szansa, by tanio kupić stacje do ładowania telefonów Anker

Nadal masz czas, aby skorzystać z tej doskonałej oferty na przenośną stację zasilającą Anker – ale niewiele.

W zeszłym miesiącu przedstawiliśmy bardzo kuszącą ofertę na elektrownię Anker 521 PowerHouse 256Wh/200W, ale warto wspomnieć, że ta oferta jest nadal aktywna przez kolejny dzień.

Chcemy również skorzystać z okazji, aby zwrócić uwagę, że Anker oferuje obniżone ceny na wiele swoich elektrowni, nie tylko Anker 521 PowerHouse 256Wh/200W.

Aby wybrać inny przykład z listy, Anker PowerHouse 555 1024Wh/1000W to większa wersja wspomnianego wcześniej Anker 521, oferująca jeszcze większą moc. Jest również wyposażony w wejście słoneczne o mocy 200 W, trzy porty USB-C do szybkiego ładowania o maksymalnej mocy wyjściowej 100 W (które naładują 14-calowego MacBooka Pro w półtorej godziny), dwa porty AC, parę portów USB-A i gniazdo samochodowe.

Zaoszczędź do 340 GBP na przenośnej stacji zasilającej Anker

Anker nadal oferuje ogromne oszczędności w wysokości do 340 funtów na swoich przenośnych stacjach zasilania, ale nie na długo.

  • Anker
  • Zaoszczędź do £340
  • Dodatkowe oszczędności dzięki zwrotowi gotówki

Zobacz ofertę

Wszystko to jest połączone w wytrzymałą konstrukcję unibody, która jest podobno odporna na upadki. Dodajmy do tego 5-letnią gwarancję firmy Anker, a otrzymamy niezawodne źródło zasilania w podróży.

Wszystko to można kupić za cenę 549 GBP, używając kodu WSCPOBXYU7 przy kasie. To ogromna oszczędność w wysokości 370 funtów. Możesz obniżyć tę kwotę do 535,28 GBP dzięki ofercie cashback lub 521,55 GBP, jeśli jesteś członkiem.

Jak podkreślono w poprzednim poście, mniejszy Anker 521 PowerHouse 256Wh/200W jest sprzedawany za £209 z kodem WS2487BGG, co stanowi oszczędność £40. Dzięki ofercie cashback cena może spaść nawet do 203,78 GBP.

Jeśli szukasz wskazówek dotyczących jakości, sprawdziliśmy generator słoneczny Anker 521 i przyznaliśmy mu 4,5 gwiazdki na 45 recenzji. Są to naprawdę imponujące narzędzia dla wczasowiczów, wędrowców i każdego, kto chce mieć niezawodne źródło zasilania w podróży.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej