Nasze recenzje

Słuchawki JLab JBuds Mini są wystarczająco małe, aby zmieścić się na breloczku do kluczy

Wszyscy cenimy sobie kompaktowość naszych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek, ale JBuds Mini od JLab przenosi je na wyższy poziom.

Ten malutki zestaw „pączków” jest tak mały, że jest dostarczany z małą smyczą i breloczkiem do kluczy. JLab twierdzi, że JBuds Mini to najmniejsze prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne na rynku i nie jesteśmy skłonni się z tym nie zgodzić.

Według JLab, obudowa jest mniejsza niż większość breloczków samochodowych i waży zaledwie 18,5 g, podczas gdy same wkładki douszne są o 30 procent mniejsze niż uwielbiane przez firmę (w tym przez nas) JLab Go Air Pop. Ważą zaledwie 3,3 g każda, co jest niczym.

Zaoszczędź 150 funtów na Honor Magic 5 Pro

Amazon nadal sprzedaje Honor Magic 5 Pro tanio po Prime Day, ze zdrowym rabatem w wysokości 150 funtów.

  • Amazon
  • Zaoszczędź 150 funtów
  • Teraz £799.99

Zobacz ofertę

Wydaje się, że nie jest to tylko przypadek stworzenia zestawu słuchawek, które są jeszcze łatwiejsze do noszenia. Według JLab, JBuds Mini zostały zaprojektowane specjalnie dla osób o mniejszych uszach. Jeśli jesteś jedną z tych osób, które nieustannie mają trudności ze znalezieniem dobrego dopasowania, nawet z najmniejszymi końcówkami, te słuchawki mogą być dla Ciebie.

Pomimo tego skupienia się na kompaktowości, JLab JBuds Mini wygląda na całkiem w pełni funkcjonalny zestaw prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych, z 6-milimetrowymi dynamicznymi przetwornikami neodymowymi, 5,5 godziny pracy na baterii (20 z etui) i Bluetooth Multipoint, dzięki czemu można płynnie przełączać się między dwoma urządzeniami. Technologia Dual Connect oznacza, że słuchawki mogą być również używane indywidualnie.

Nie tylko fizyczne wymiary słuchawek JBuds Mini są kompaktowe. Cena 39,99 GBP / 39,99 USD (bezpośrednio ze strony internetowej JLab) również nie jest zbyt wysoka.

Jest to pierwsza globalna premiera JLab, co wskazuje, że firma uważa, że coś tu jest na rzeczy. Słuchawki można zamówić w kolorze miętowej zieleni, szałwiowej szarości, różowym, turkusowym i czarnym.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej