Nasze recenzje

Ta oferta Galaxy S22 nadal sprawia, że Galaxy S23 wygląda drogo

Jedna z naszych ulubionych ofert na Galaxy S22 wciąż działa i sprawia, że genialny Galaxy S23 wygląda raczej drogo.

Wiele można powiedzieć o posiadaniu najnowszego modelu smartfona jednej z największych marek w branży, ale w tej chwili mądre pieniądze są na zeszłorocznym Samsungu Galaxy S22.

Udaj się do Affordable Mobiles, a nadal możesz odebrać Samsunga Galaxy S22 na podstawie umowy za jedyne 27 GBP miesięcznie i 69,99 GBP opłaty z góry.

Fenomenalna oferta na Galaxy S22

Odbierz Galaxy S22 w ramach 24-miesięcznej umowy Three z opłatą z góry w wysokości 69,99 GBP zamiast zwykłej 119,99 GBP.

  • Niedrogie telefony komórkowe
  • Zaoszczędź 50 funtów
  • 69,99 GBP z góry, 27 GBP miesięcznie

Zobacz ofertę

To właśnie ta darmowa opłata z góry naprawdę pozwala zaoszczędzić pieniądze, ponieważ zwykle wynosi 119,99 GBP. Skutecznie oszczędzasz 50 funtów.

Oprócz samego Galaxy S22, ta umowa zapewni ci 24-miesięczną umowę Three z hojnymi 100 GB danych, a także nieograniczoną liczbą SMS-ów i minut.

Jeśli zastanawiasz się, czy warto przyjrzeć się Galaxy S22 w świecie, w którym istnieje Galaxy S23, kierujemy Twoją uwagę na naszą 4-gwiazdkową recenzję, którą zaktualizowaliśmy od czasu pojawienia się Galaxy S23 na rynku.

„Być może ma już rok, ale Samsung Galaxy S22 pozostaje doskonałym kompaktowym telefonem, z doskonałą wydajnością i doskonałym aparatem, które są szczególnie ważne”, powiedzieliśmy.

W szczególności chwaliliśmy potrójny system kamer, który pozostaje „bardzo wszechstronny i bardzo wydajny”, a także ogólnie doskonałą wydajność telefonu. „S22 nigdy mnie nie zawiódł, zarówno podczas grania, jak i wykonywania mniej intensywnych zadań” – powiedział nasz recenzent.

Jeśli szukasz kompaktowego telefonu, który spełnia wszystkie wymagania, ale za cenę niższą niż flagowa, trudno będzie Ci zrobić coś lepszego niż ta oferta.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej