Nasze recenzje

Lenovo właśnie upuściło niezapomnianą okazję na laptopa do gier

Urządzenia Lenovo Legion są najwyższej klasy, a ta znaczna obniżka cen o 250 funtów na 15,6-calowym Legionie 5 sprawia, że jest to jeszcze mocniejszy wybór laptopa do gier.

Ten Lenovo Legion 5 15 z kartą graficzną Nvidia GeForce RTX 3060 jest dostępny za jedyne 999,99 funtów, w dół z 1 249,99 funtów. Nie zawsze łatwo jest znaleźć laptopy do gier poniżej 1000 funtów, które robią więcej niż tylko minimum, ale układ graficzny RTX 3060 średniej klasy oznacza, że otrzymujesz potężny dodatkowy impuls. Procesor firmy AMD i wyświetlacz o częstotliwości odświeżania 165 Hz to także mnóstwo korzyści.

Nie sprawdziliśmy tej dokładnej konfiguracji Lenovo Legion 5, ale daliśmy wysokie oceny dwóm różnym modelom tej doskonałej maszyny do gier. Zasługuje na wiele pochwał za swoją wartość, teraz ulepszoną dzięki tej umowie, dzięki czemu łatwiej ją polecić niż kiedykolwiek.

Zaoszczędź 250 funtów na Lenovo Legion 5

Box zdyskontował Lenovo Legion z RTX 3060, o 250 funtów od jego regularnej ceny.

Możesz spodziewać się dużej mocy i mocnego czasu pracy na baterii, ale jedną z jego najlepszych cech, których być może nie spodziewałeś się, jest jego stylowy i niedopowiedziany wygląd, coś, co jest dalekie od normy w przypadku urządzeń do gier. Istnieje mnóstwo portów dla Twojej wygody też.

Mówiąc o wygodzie, ta potężna kombinacja procesora AMD Ryzen 5 6600H, 16 GB pamięci RAM i 512 GB dysku SSD zapewnia mnóstwo energii dla wielozadaniowości, gier triple-A i prac graficznych, z którymi chciałbyś się zmierzyć. Dedykowani gracze powinni być zadowoleni również z klawiatury. Podczas naszych testów Legion 5 stwierdziliśmy, że klawisze oferują dobry skok i reagują w szybki sposób.

Przenośne gry PC zostały wykonane, że znacznie bardziej przystępne dzięki tej atrakcyjnej oferty. Z £ 250 off i pochodzi w £999.99, to Lenovo Legion 5 konfiguracja featuring potężny układ graficzny RTX 3060 powinien zadowolić tych, którzy szukają dostać ich kopnięcia gier na-the-go.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej