Nasze recenzje

Google potwierdza wydarzenie Pixel 4 października – oto, czego się spodziewać

Google powiadomiło media o wydarzeniu sprzętowym Pixel 4 października, na którym prawie na pewno zadebiutują flagowe smartfony Pixel 8 i Pixel 8 Pro.

Po ogłoszeniu przez Apple domniemanego wydarzenia dotyczącego iPhone’a 15 we wtorek 12 września, Google przygotowało swoje stoisko około trzy tygodnie później.

Zaoszczędź 150 funtów na Honor Magic 5 Pro

Amazon obniżył cenę Honor Magic 5 Pro z 949 funtów do zaledwie 799 funtów, zapewniając prawdziwą flagową wydajność w jeszcze niższej cenie.

  • Amazon
  • Było 949 funtów
  • Teraz 799 funtów

Zobacz ofertę

W rzeczywistości firma mówi „zanim złożysz zamówienie w przedsprzedaży na nowego iPhone’a, wstrzymaj ogień, aby uzyskać odpowiedź Pixela”.

„Zapraszamy na osobiste wydarzenie Made by Google, podczas którego zaprezentujemy najnowsze dodatki do naszego portfolio urządzeń Pixel” – powiedziała firma mediom przed wydarzeniem w Nowym Jorku o godzinie 10:00 czasu lokalnego (15:00 czasu brytyjskiego) 4 października.

Podczas gdy o nowych telefonach Pixel wiadomo już całkiem sporo, w tym przecieki z Google dzisiaj, Google zwykle ma wiele interesujących narzędzi opartych na aparacie i oprogramowaniu, które można zaprezentować wraz z nowymi telefonami, więc nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak funkcjonalność serii Pixel 8 poprawia się w stosunku do generacji Pixel 7.

Modele Pixel 8 i Pixel 8 Pro są w zasadzie oczywiste, biorąc pod uwagę historyczny precedens, ale Google może również zadebiutować drugą generacją Pixel Watch, aby dołączyć do smartfonów podczas wydarzenia sprzętowego Made by Google.

Pierwsza wersja urządzenia Wear OS nie była warta wieloletniego oczekiwania na ogłoszenie przez Google domowej alternatywy dla Apple Watch, więc być może Pixel Watch 2 spełni oczekiwania. Możliwe, że pojawią się nowe słuchawki Pixel Buds, nowe laptopy Pixelbook i potencjalnie nowe akcesoria do ładowania.

Możliwe jest również, że Google zdecyduje się zadebiutować urządzeniami z innych portfeli sprzętowych, ale biorąc pod uwagę charakter wydarzenia związany z Pixelami, ustawimy nasze oczekiwania na niskim poziomie.

Będziemy relacjonować wydarzenie Pixel na bieżąco.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej