Nasze recenzje

Google ujawniło 360-stopniowy render Pixel 8 Pro

Google po raz kolejny ujawniło Pixel 8 Pro, tym razem w formie 360-stopniowego renderu.

W zeszłym tygodniu Google wypuściło obraz pozornie pokazujący Pixel 8 Pro w dość apetycznym porcelanowym odcieniu. Teraz firma najwyraźniej poszła o krok dalej i ujawniła pełny render 360 stopni.

Użytkownik Twitter/X Dylan Roussel odkrył stronę internetową w witrynie Google, która wydaje się być „symulatorem Pixela”. Można na niej zobaczyć nadchodzący flagowiec Google pod każdym kątem.

Niesamowicie przystępna oferta na Pixel 7 z 100 GB danych

Ten fenomenalny kontrakt oferuje 100 GB, z 49 GBP z góry i tylko 20,99 GBP miesięcznie. Daje to 552,76 GBP w ciągu dwóch lat, czyli mniej niż bezpośredni zakup telefonu.

  • Mobiles.co.uk
  • £49 z góry
  • 20,99 GBP miesięcznie

Zobacz ofertę

Nic dziwnego, że strona ta została usunięta, ale nie wcześniej niż plakat uzyskał potwierdzające zrzuty ekranu.

Jak zauważa plakat, ten kompleksowy wygląd potwierdza szereg szczegółów dotyczących Pixela 8 Pro, w tym obecność tacki na kartę SIM (więc Google nie idzie jeszcze na całość z eSIM) i szeroko rozpowszechniony czujnik temperatury ciała, a także prezentuje opcje kolorystyczne Pro.

Oprócz tego fantazyjnego renderu 360 stopni, na stronie internetowej znajduje się zdjęcie Pixela 8 Pro w kolorze niebieskim, pod podobnym kątem do zdjęcia Pixel 7 Pro przedstawionego powyżej, a także z przodu.

Google jest tylko miesiąc od oficjalnego ogłoszenia swojej nowej serii smartfonów, z wydarzeniem sprzętowym 4 października, które odbędzie się w Nowym Jorku o 15:00 czasu brytyjskiego.

Oprócz Pixel 8 i Pixel 8 Pro, spodziewamy się, że Google zaprezentuje swoją drugą generację Pixel Watch po wadliwym, ale obiecującym debiucie smartwatcha pod koniec ubiegłego roku. Nie wykluczamy również możliwości pojawienia się nowych słuchawek Pixel Buds, nowych laptopów Pixelbook i nowych akcesoriów do ładowania.

Nie wyprzedzajmy jednak samych siebie. Na podstawie tych dowodów Google może mieć nam więcej do powiedzenia (choć nieświadomie) przed 4 października.

Może ci się również spodobać

Read More