Inspiracje

Najważniejsze trendy w wystroju wnętrz na jesień 2022 r.

W miarę zbliżania się jesieni, wielu z nas szuka aktualizacji naszych domów, aby odzwierciedlić zmianę pór roku. Podczas gdy wszyscy mamy nasze osobiste upodobania i niechęci, istnieją pewne bieżące trendy jesiennego wystroju domu, które okazują się być ogromnie popularne dla 2022.

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić nieruchomość w tym roku i znaleźć idealne domy na sprzedaż w Chelmsford, czy po prostu chcesz zrobić to w swoim własnym domu, znajdziesz kilka inspiracji poniżej.

Stylowy wystrój na Halloween

Wiele różnych sklepów z artykułami gospodarstwa domowego (zarówno designerskich, jak i z wyższej półki) w końcu zrozumiało, że nie każdy chce kupić tandetny i dziecinny wystrój na Halloween. W rzeczywistości, to jest udowodnione, że rynek dla stylowych dekoracji domu jest boom teraz. Stylowy wystrój na Halloween nie musi oznaczać nudy; możesz nadal mieć odważny i ostry projekt, zapewniając jednocześnie, że kolory i styl są dobrym dopasowaniem do aktualnego wystroju domu. Mieszanie nowych i ekscytujących elementów z obecnym wystrojem domu pomoże zapewnić, że dom pozostanie przytulny i ciepły przez cały sezon.

Palone odcienie pomarańczy i miękkie tekstury

O tej porze roku palone odcienie pomarańczy i ciepłe brązy są niezwykle modne. Pomysł „wprowadzenia do wnętrza pomieszczeń z zewnątrz” jest popularny wśród wielu osób, zwłaszcza w chłodniejszych miesiącach jesiennych. Wraz ze zmianą pogody wszyscy pragniemy przytulniejszych i bardziej uspokajających wnętrz. Stworzenie azylu, do którego możemy się przytulić w deszczowy dzień z dobrą książką i ciepłym kocem to idealny cel. Poduszki w kolorze spalonej pomarańczy i meble w ciepłych odcieniach pomogą wprowadzić do domu atmosferę Halloween, czerpiąc jednocześnie inspirację z opadających liści na zewnątrz.

Uzupełnij wykończony wygląd akcentami w kolorze szałwii zielonej

Szałwiowa zieleń i leśne odcienie zieleni są również niezwykle modne jesienią 2022 roku. Ten chłodny, a zarazem dramatyczny kolor akcentu to kolejny sposób na wprowadzenie do wnętrza atmosfery panującej na zewnątrz. Ciemne i dramatyczne łazienki w odcieniu leśnej zieleni są idealne do przeprowadzenia jesiennej metamorfozy domu. Ten kolor to także fantastyczna ściana.

Biel i odcienie kremowe pozostają na czasie

Biel i odcienie kremowe nadal pozostają popularne podczas jesiennych miesięcy. Te chłodne kolory stanowią fantastyczną bazę, do której można dodać cieplejsze akcenty. Ja jest bardzo wciąż ewentualny mieć dom który czuje ciepłego i cosy podczas gdy utrzymywać twój białych i kremowych ściany i akcesoria. Po prostu wybiera uzupełniające kolory używać obok one i ty mieć skutecznego i przestronnego domu wystrój styl ten sezon.

Bądź kreatywny z akcesoriami vintage i upcyclingowymi

Vintage homeware robi wielki powrót i wiele osób przeszukuje sklepy charytatywne, sklepy vintage i centra antyków, aby znaleźć idealne kawałki. Meble z drugiej ręki są również łatwe do przerobienia, aby stworzyć unikalny i wyrazisty wystrój domu. Zanim pogoda stanie się zbyt zła, dlaczego nie spróbować zbadać lokalnych wyprzedaży bagażników samochodowych, aby odebrać kilka ekscytujących znalezisk? Jakkolwiek zdecydujesz się urządzić swój dom, mamy nadzieję, że jesień będzie bezpieczna i ciepła.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

iPhone 16 może mieć super cienkie ramki

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,'”’+i.family+'”),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+'”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,'”’+i.family+'”,monospace”))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej