Nasze recenzje

Vivo planuje wprowadzić na rynek składanego rywala Galaxy Z Flip 4

Vivo jest najnowszym producentem, który planuje wprowadzić na rynek kompaktowy składany telefon, taki jak Galaxy Z Flip 4.

Uznany przeciek SnoopyTech trafił na Twittera z bardzo prostą wiadomością:

Chociaż nie podano żadnych dalszych szczegółów na temat urządzenia, proste nazewnictwo składanego „Vivo X Flip” mówi wiele. Marka wcześniej wypuściła Vivo X Fold jako większego rywala Samsunga Galaxy Z Fold, więc Flip byłby oczywiście odpowiednikiem Z Flip.

Urządzenie otrzymało również certyfikat Google Play pod numerem modelu V2256A, podczas gdy urządzenie o tej samej nazwie pojawiło się w Geekbench w zeszłym tygodniu. Zgodnie z tym wykazem benchmarków, Vivo X Flip będzie działał na Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 SoC z 12 GB pamięci RAM.

Inny uznany tipster, Digital Chat Station, uważa, że telefon będzie wyposażony w 6,8-calowy wyświetlacz główny z częstotliwością odświeżania 120 Hz, a także aparat główny 50 MP z czujnikiem obrazu Sony IMX866 i baterią 4400 mAh.

Przy odrobinie szczęścia będziemy mieli kolejny wysokiej jakości kompaktowy składany telefon, który będzie towarzyszył Oppo Find N2 Flip, Motorola Razr (2022) i oczywiście Samsung Galaxy Z Flip 4.

Wypatruj premiery Vivo X Flip w ciągu najbliższego miesiąca. Miejmy nadzieję, że będzie to globalna premiera, ale z plotkami, że siostrzane firmy Oppo i OnePlus wycofują się z Wielkiej Brytanii i Europy, będziemy musieli po prostu trzymać kciuki.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej