Nasze recenzje

E3 2023 odwołane: Czy to koniec dla najbardziej kochanego wydarzenia w branży gier?

Expo gamingowe E3 2023 zostało odwołane – potwierdzili organizatorzy.

W wiadomościach, które potencjalnie oznaczają trwały koniec dla letniego showcase’u, Entertainment Software Association (ESA) twierdzi, że wyzwania były zbyt duże, by zainteresowane strony mogły je pokonać.

Zaoszczędź 11% na Apple AirPods 3

Amazon oferuje obecnie trzecią generację Apple AirPods za jedyne 159 funtów, co stanowi oszczędność 20 funtów w stosunku do RRP.

  • Amazon
  • Oszczędność 11%
  • Teraz £159

Zobacz ofertę

Organizator powiedział, że deweloperzy nie byliby w stanie dostać grywalnych dem na parkiet, podczas gdy „wyzwania związane z zasobami” sprawiły, że uczestnictwo w targach było inne.

„To była trudna decyzja ze względu na cały wysiłek, jaki my i nasi partnerzy wkładamy w to, by to wydarzenie się wydarzyło, ale musieliśmy zrobić to, co jest dobre dla branży i co jest dobre dla E3” – czytamy w oświadczeniu ESA od Kyle’a Marsden-Kisha, globalnego wiceprezesa ds. gier, ReedPop, czyli firmy eventowej, która promowała pokaz.

„Doceniamy i rozumiemy, że zainteresowane firmy nie miałyby gotowych grywalnych dem i że wyzwania związane z zasobami sprawiły, że obecność na E3 tego lata była przeszkodą, której nie mogły pokonać. Dla tych, którzy zobowiązali się do udziału w E3 2023, przykro nam, że nie możemy wystawić showcase’u, na który zasługujecie i którego zaczęliście oczekiwać od doświadczeń eventowych ReedPop.”

Jednakże IGN widział e-mail rzekomo wysłany do członków przyznających, że proponowane E3 2023 „po prostu nie zebrało trwałego zainteresowania niezbędnego do przeprowadzenia go w sposób, który pokazałby rozmiar, siłę i wpływ naszej branży.”

Sony, Microsoft, Nintendo i Ubisoft potwierdziły, że nie będą obecne na imprezie, która miała rozpocząć się w swoim tradycyjnym domu – Los Angeles Convention Center – 13 czerwca.

Miało to być pierwsze osobiste wydarzenie E3 od czasu, gdy edycja 2020 musiała zostać odwołana z powodu pandemii Covid-19.

Teraz wydaje się mało prawdopodobne, że E3 w obecnej formie jeszcze kiedykolwiek się odbędzie. ESA i ReedPop nadal planują współpracować nad przyszłymi wydarzeniami E3, ale czy będą w stanie pozyskać wsparcie znaczących graczy z branży, wydaje się na tym etapie trudną perspektywą.

Może ci się również spodobać

Read More

Nasze recenzje

Ta oferta Sage Barista to obowiązkowy zakup dla kawoszy

parseInt(e,10)}else d=!1;return d}()){var m=new Promise((function(e,t){!function n(){(new Date).getTime()-f>=c?t(Error(c+”ms timeout exceeded”)):document.fonts.load(h(i,”’+i.family+'”’),a).then((function(t){1parseInt(t,10)||536===parseInt(t,10)&&11>=parseInt(t,10))),t=r&&(w==g&&v==g&&y==g||w==b&&v==b&&y==b||w==x&&v==x&&y==x)),t=!t),t&&(E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),clearTimeout(l),e(i))}var u=new n(a),m=new n(a),p=new n(a),w=-1,v=-1,y=-1,g=-1,b=-1,x=-1,E=document.createElement(„div”);E.dir=”ltr”,o(u,h(i, „sans-serif”)),o(m,h(i, „serif”)),o(p,h(i, „monospace”)),E.appendChild(u.a),E.appendChild(m.a),E.appendChild(p.a),document.body.appendChild(E),g=u.a.offsetWidth,b=m.a.offsetWidth,x=p.a.offsetWidth,function e(){if((new Date).getTime()-f>=c)E.parentNode&&E.parentNode.removeChild(E),t(Error(c+”ms timeout exceeded”));else{var n=document.hidden;!0!==n&&void 0!==n||(w=u.a.offsetWidth,v=m.a.offsetWidth,y=p.a.offsetWidth,d()),l=setTimeout(e,50)}}(),s(u,(function(e){w=e,d()})),o(u,h(i,'”’+i.family+'”,sans-serif’)),s(m,(function(e){v=e,d()})),o(m,h(i,'”’+i.family+”,serif’)),s(p,(function(e){y=e,d()})),o(p,h(i,”’+i.family+”,monospace’))}))},e.exports=a}()},function(e,t,n){e.exports=n(2)},function(e,t,n){„use strict”;n.r(t);var o=n(0),i=n.n(o);!function(){if(-1!==document.cookie.indexOf(„fonts”)||!window.Promise)document.documentElement.classList.remove(„fonts-loading”),document.documentElement.classList.add(„fonts-loaded”);else{setTimeout((function(){var...
Czytaj dalej